הנגשת אתרים accessnet

קבל הצעת מחיר

להנגשת האתר עוד היום
הנגשת אתרים על ידי מקצוענים

הנגשת אתרי וורדפרס

בזמן האחרון אנו עדים לחוק להנגשת אתרים שחוקקה הכנסת על מנת להקל על חייהם של בעלי המוגבלויות ולאפשר להם גלישה נוחה ומותאמת יותר. נכון לימים אלה, כל אתר המספק שירותים כלשהם או נותן מידע על השירות מוכרח להנגיש את האתר שלו ולספק את חוויית הגלישה המרבית עבור כל גולש או גולשת אשר מתקשים לגלוש באתרים בגלל מוגבלות. ההנגשה חלה על כל האתרים, וביניהם גם אתרי וורדפרס.

מדוע דווקא וורדפרס?

המערכת לניהול התוכן וורדפרס היא מבין המערכות הנפוצות ביותר הקיימות היום, ומטבע הדברים גם אחת החשופות ביותר להוספת הנגשה. אם אתם שוקלים לבנות אתר אינטרנט, אלא כמה סיבות לבחור בוורדפרס:

  • תבניות מגוונות – המערכת כוללת תבניות לרוב המתאימות לכל בעל עסק: מוסכניק, עורך דין, מעצב גרפי, מקדם אתרים וכדומה. נוסף על כך, בוורדפרס ניתן למצוא תוספים המתאימים לסוג האתר. לדוגמה, התוסף ווקומרס מסייע לבנות חנות וירטואלית.
  • נוח לבנייה – מערכת וורדפרס ידידותית למשתמש, כך שניתן לבנות את האתר באופן עצמאי.
  • תוספים שהופכים את החיים לקלים יותר – מערכת וורדפרס מציעה תוספים המסייעים למקדמי האתרים, כאשר התוסף המוביל ביניהם הוא תוסף יוסט SEO , המאפשר לבצע אופטימיזציה לעמוד ומתריע אם יש צורך להוסיף מילות מפתח או לשפר את נראות הטקסט.
  • מותאם לנייד – תבניות רבות של וורדפרס מותאמות לנייד, כך שבעלי האתרים יכולים לפנות גם לקהל יעד אשר נוהג לצרוך תכנים דרך המובייל.
  • אבטחה – וורדפרס משחררת עדכונים החיוניים לשמירה על אבטחת האתר שלכם.
  • קוד פתוח – אתם הבעלים הבלעדיים של אתר הוורדפרס שלכם ויכולים לשלוט בקוד האתר. עקב זאת, תוכלו לבנות מערכות חכמות מורכבות שיסייעו לגולשים שלכם להתמצא באתר בקלות.
  • קהילה תומכת – לוורדפרס יש קהילה חמה ותומכת, כך שגם אם אתם מתנסים בבניית אתר לראשונה, יש מי שיוכל לעזור לכם.

 מנגישים את האתר

אם האתר שלכם בנוי על וורדפרס ואתם מעוניינים להתחיל בתהליך ההנגשה, יש להביא בחשבון שמדובר בכמה שלבים. ראשית, לא מומלץ לבצע את תהליך ההנגשה לבד, אלא לקרוא לבעל מקצוע המומחה בתחום. שנית, בעת ההנגשה חשוב לבדוק כמה זמן האתר נמצא באוויר. אם מדובר באתר חדש לחלוטין הנמצא בתהליכי בנייה, כדאי להוסיף לו את תוסף ההנגשה. כמו כן, כאשר מנגישים את האתר יש צורך להתייחס לכמה פרמטרים: לאפשר לכל גולש לקרוא את התוכן באתר באופן ברור, לספק חלופה שמיעתית או טקסטואלית לכל התוכן באתר, לאפשר לגולש לשלוח משוב, וכן להציג את הצהרת הנגישות אשר תכלול פירוט של כל החלקים המונגשים באתר. מעבר לכך, אם האתר מותאם לנייד, ניתן להנגיש אותו גם למסכים הקטנים.

אתם רק תוכלו להפיק מכך

אף על פי שפעולת הנגשת האתר נראית כפעולה מעיקה מעט ויקרה (המחיר משתנה בהתאם לוותק האתר ולעבודה שיש לבצע), מדובר בפעולה מבורכת וחשובה שתוביל יותר תנועה לאתר שלכם. שינוי חברתי ומהפכני של האתר שלכם יביא אליכם גולשים רבים יותר לא רק בקרב בעלי המוגבלויות, אלא בקרב כל הגולשים שהנושא החברתי חשוב להם. אתר נגיש יוצר תדמית חיובית של אתר איכותי ויוקרתי, ומדבר אל כל גולש וגולשת באשר הם.

כבר לא צריך לעבוד קשה

רוצים להנגיש את האתר שלכם לכל אחד, אך לא יודעים בדיוק מהיכן להתחיל? Accessnet הוא מותג מקצועי המציע רכיב איכותי שיכול להפוך את האתר שלכם לנגיש במהירות ובקלות. הרכיב מנגיש את האתר ברמת AA, שהיא הרמה המומלצת היום לאתרים וחוסך לכל בעלי האתרים תביעות משפטיות אשר יכולות לנבוע כתוצאה מאי הנגשת האתר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל